O nás

Firma Preliezky Trubíni s.r.o.

sa zaoberá návrhom, výrobou a montážou drevených preliezok od roku 2002.

V spoločnosti Prelezky Trubini sa špecializujeme na výrobu detských ihrísk najvyššej kvality z prírodného agátového dreva. Veríme, že deti by mali mať možnosť hrať sa a objavovať v čo najprirodzenejšom a najkrajšom prostredí. Preto sú naše detské ihriská navrhnuté a vyrobené tak, aby boli odolné a zároveň vizuálne úžasné. Naše detské ihriská sú vyrobené tak, aby odolali prírodným živlom a poskytli deťom roky bezpečných a zábavných hier. S detskými ihriskami Prelezky Trubini s.r.o. sa môžete spoľahnúť, že svojim deťom poskytujete ten najlepší a najprirodzenejší zážitok z hrania.

Životnosť agátového dreva v exterieri je cca 50 rokov.

Povrchová úprava nie je potrebná . Olejom alebo lazúrou natreté dodávame len na vyžiadanie.

Naše akáciové ihriská sú navrhnuté tak, aby boli krásne a odolné. Prírodné agátové drevo dodáva detskému ihrisku teplý a príjemný vzhľad, ktorý sa bez problémov začlení do akéhokoľvek vonkajšieho prostredia. Drevo je tiež veľmi odolné voči hnilobe a rozkladu, čo zaručuje, že vaše ihrisko vydrží skúšku časom.

Naše ihriská obsahujú rôzne prvky, ktoré podnecujú deti k aktívnej hre a rozvíjajú ich hrubú motoriku. Medzi tieto prvky patria hojdačky, šmýkačky, lezecké steny, opičie dráhy a ďalšie. Všetky tieto prvky sú vyrobené z rovnakého kvalitného agátového dreva, čo zaručuje, že budú odolné a bezpečné pre deti.

Dávame si záležať na tom, aby všetky naše detské ihriská boli navrhnuté a vyrobené tak, aby spĺňali alebo prekračovali všetky bezpečnostné normy, vďaka čomu majú rodičia istotu. Detské ihriská majú tiež hladký povrch a zaoblené hrany pre väčšiu bezpečnosť a pohodlie detí.

Stručne povedané, naše detské ihriská sú nielen vyrobené z agátového dreva, ktoré je odolným a prírodným materiálom, ale sú tiež navrhnuté tak, aby boli vizuálne úžasné a bezpečné pre deti. Ponúkajú množstvo prvkov, ktoré podporujú aktívnu hru a rozvoj hrubej motoriky.”